
fot. GKS Górnik Łęczna – Piłka Nożna Kobiet/Cezary Środa
Napastniczka odchodzi z Górnika
Weronika Smaza odchodzi z Górnika Łęczna. Napastniczka spędziła w klubie z Lubelszczyzny półtora roku.
Weronika Smaza odchodzi z Górnika Łęczna. Napastniczka spędziła w klubie z Lubelszczyzny półtora roku.
24-letnia zawodniczka rozpoczęła swoją karierę w Mitechu Żywiec, by następnie przejść do ekstraklasowego AZS UJ Kraków. Z drużyną spod Wawelu rozstała się latem 2003 roku, zasilając szeregi łęcznianek. W barwach GKS-u rozegrała łącznie 15 spotkań.
Opublikowano: 10.01.25
Polecamy
-
CLJ14.06.26CLJ: Finały w Ząbkach padły łupem Czarnych i Diamondsów
Milena Romanowska
-
Hiszpania14.06.26Liga F Moeve: Jacinto przenosi się do Madrytu
Leszek_Z
-
Newsy14.06.26Medyk Konin żegna trenera. Łukasz Wojtała odchodzi z klubu
Wiktoria Węgrzyn
-
Newsy13.06.26Olga Wieremiejczyk zasili Energa Stomilanki Olsztyn
Milena Romanowska



Pogoń Szczecin
GKS Katowice
Śląsk Wrocław
Lech UAM Poznań
KS Uniwersytet Jagielloński
AP 2010 Orlen Gdańsk