fot. GKS Górnik Łęczna – Piłka Nożna Kobiet/Cezary Środa

Napastniczka odchodzi z Górnika

Weronika Smaza odchodzi z Górnika Łęczna. Napastniczka spędziła w klubie z Lubelszczyzny półtora roku.

Reklama

Weronika Smaza odchodzi z Górnika Łęczna. Napastniczka spędziła w klubie z Lubelszczyzny półtora roku.

24-letnia zawodniczka rozpoczęła swoją karierę w Mitechu Żywiec, by następnie przejść do ekstraklasowego AZS UJ Kraków. Z drużyną spod Wawelu rozstała się latem 2003 roku, zasilając szeregi łęcznianek. W barwach GKS-u rozegrała łącznie 15 spotkań.

Reklama
Opublikowano: 10.01.25

Polecamy