fbpx

Naprzód Sobolów zagra pod szyldem ekstraklasowego klubu!

W ostatnim czasie sporo mówiło się o przejęciu SWD Wodzisław Śląski przez Legię Ladies. Kolejnym zespołem męskiej ekstraklasy, który zdecydował się na przejęcie zespołu, jest Puszcza Niepołomice, która poinformowała o przejęciu drużyny Naprzód Sobolów.

Zespół z Małopolski powstał w 2004 roku. W przeszłości występował przez wiele lat na poziomie drugiej ligi. W tym sezonie po rundzie jesiennej zajmuje czwartą lokatę w IV grupie trzeciej ligi.

Treść ogłoszenia:

Działając na podstawie $ 18 ust. 4 Uchwały nr XII/194 z dnia 11 grudnia 2015 r. Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej o członkostwie oraz w związku z planowanym przekazaniem przez Ludowy Klub Sportowy NAPRZÓD Sobolów z siedzibą w Sobolowie na rzecz stowarzyszenia kultury fizycznej pn. MIEJSKI KLUB SPORTOWY “PUSZCZA” z siedzibą w Niepołomicach (KRS: 0000056526, NIP: 6831915142, REGON: 35669761400000) wraz z zorganizowanym zespołem składników niematerialnych i materialnych niezbędnych i przeznaczonych do uczestnictwa w rozgrywkach piłki nożnej kobiet. Miejski Klub Sportowy „PUSZCZA” wzywa wszystkich wierzycieli do zgłoszenia ich roszczeń wobec sekcji kobiet Ludowego Klubu Sportowego NAPRZÓD Sobolów do Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN i Małopolskiego Związku Piłki Nożnej, w terminie 30 dni od dnia opublikowania niniejszego ogłoszenia.

Źródło: kobiecapilka.pl

 

Other Articles

Leave a Reply