fbpx

NASZ NEWS : Wiktoria Zieniewicz zasili potężny francuski zespół!

Bardzo wiele wskazuje na to, że po odejściu Kingi Szemik liczba Polek w Division 1 niedługo się wyrówna. W najbliższym czasie kontraktem z francuskim zespołem zwiąże się Wiktoria Zieniewicz.

Nie od dziś wiadomo, że jedną z piłkarek, które wraz z sezonem zakończyły swoją przygodę z łódzkim zespołem, jest reprezentantka Polski, Wiktoria Zieniewicz. 22 – latka wyjeżdża do Francji, a jak udało nam się ustalić, najprawdopodobniej zasili ona szeregi drużyny, w której wiodącą postacią jest inna Polka, Ewelina Kamczyk. Mowa tutaj oczywiście o Fleury 91, piątej ekipie ubiegłego sezonu francuskiej ekstraklasy.

Wiktoria Zieniewicz wystąpiła w każdym meczu Ekstraligi, z czego jedynie w wyjazdowej potyczce ze Stomilankami Olsztyn (0:4) nie uczyniła tego w pełnym wymiarze czasowym. Na swoim koncie w minionej kampanii Orlen Ekstraligi zapisała na swoim koncie trzy gole.

Other Articles

EkstraligaNewsyPolska
NewsyNiższe ligiPolska

Comments (2)

  1. Strasznie się cieszę. Powodzenia. Jeszcze tylko trzeba wydostać z tego klubu Nadię Krezyman i może Oliwię Domin, bo UKS SMS Łódź najlepsze lata ma już za sobą.

Leave a Reply