Nikola Karczewska trafia we Frauen Bundeslidze!

W meczu 21. kolejki Frauen Bundesligi Bayer Leverkusen wygrał 3:1 z Duisburgiem, a na listę strzelczyń wpisała się Nikola Karczewska.

Reprezentantka Polski zdobyła bramkę na 2:0 w 34. minucie spotkania. Pewny już spadku zespół  Duisburga złapał kontakt w 71. minucie, ale po upływie kolejnych pięciu Bayer podwyższył prowadzenie na 3:1. Nikola Karczewska opuściła plac gry w 75. minucie, a Sylwia Matysik obserwowała całe spotkanie z perspektywy ławki rezerwowych.

Dla Karczewskiej to dziesiąte trafienie w bieżących rozgrywkach. Do końca sezonu pozostało jedno spotkanie, a Bayer zajmuje szóste miejsce w tabeli. W ostatnim meczu zagra u siebie z Werderem Brema.