Nikola Karczewska z kolejnym golem w lidze niemieckiej!

Nikola Karczewska zdobyła swoją ósmą ligową bramkę w tym sezonie. Reprezentantka Polski wpisała się na listę strzelczyń w meczu 18. kolejka Google Pixel Frauen Bundesligi z Eintrachtem Frankfurt.

Karczewska na placu gry zameldowała się w 59. minucie, gdy zmieniła Niemkę Estrelle Gonzales. Do przerwy drużyna z Leverkusen prowadziła 1:0 po golu Loreen Bender. W doliczonym czasie gry wynik meczu ustaliła Nikola Karczewska, która przypieczętowała zwycięstwo swojego zespołu.

W drużynie gospodyń do 76. minuty na boisku przebywała Sylwia Matysik, która została zmieniona przez Paule Bartz.

Bayer po osiemnastu kolejkach z 28 punktami na koncie zajmuje piąte miejsce w ligowej tabeli.