
Zmiany kadrowe w Wiśle Płock
Natalia Borowska, Wiktoria Albin i Zuzanna Kordalewska odchodzą z Wisły Płock.
Wisła Płock pożegnała trzy zawodniczki: Natalię Borowską, Wiktorię Albin i Zuzannę Kordalewską. Borowska związana z płockim zespołem od sezonu 2017/18 – występowała głównie na skrzydle, zdobywając w barwach Wisły pierwszą bramkę w historii klubu (wrzesień 2021). W ostatnim sezonie rozegrała 18 meczów i dwukrotnie trafiła do siatki. Albin, defensywna piłkarka z WAP-u Włocławek trafiła do Płocka w 2023/24 i w dwa sezony rozegrała 30 spotkań. Z kolei Kordalewska, która dołączyła w 2022 roku i była wypożyczana do chłopięcych drużyn Szopena Sanniki i Świtu Staroźreby, zaliczyła 26 występów w drugiej lidze.
Polecamy
-
Beach soccer13.06.26Beach soccer: Z przewrotki do półfinału Red Devils w euforii
Leszek_Z
-
Ekstraliga12.06.26Lech Poznań UAM zabezpiecza przyszłość. Monika Poniedziałek podpisała nowy kontrakt
Wiktoria Węgrzyn
-
Mistrzostwa Europy U-1912.06.26Korzystne losowanie dla Polek U-19. Grecja, Słowacja i Kosowo na drodze do EURO
Milena Romanowska
-
Anglia12.06.26Bethany Mead ma nowy klub
Milena Romanowska



Pogoń Szczecin
GKS Katowice
Śląsk Wrocław
Lech UAM Poznań
KS Uniwersytet Jagielloński
AP 2010 Orlen Gdańsk