foto. Klaudia Golasz / KobiecyFutbol.pl

Bielski Rekord po spadku z Ekstraligi ma mocne zakusy by ich banicja trwałą tylko sezon. Ekipa ze Startowej 13 potwierdziła już zakontraktowanie Klaudii Kubaszek czy Julii Szostak, teraz ogłosiła kolejne transfery.

Klub na swojej oficjalnej stronie przywitał m.in Magdalenę Syrek [na zdjęciu]. Była już piłkarka Tarnovii związała się z bielskim Rekordem umową na dwa lata. Młoda bramkarka swoje obowiązki będzie dzielić między grę na trawie i hali. Ostatnim klubem futsalowym 21-latki był AZS UJ Kraków.

Ważnym transferem, choć z myślą o rozgrywkach CLJ jest pozyskanie Igi Witkowskiej. Grająca do tej pory w GKS-ie Katowice piętnastolatka ma za sobą występy w kadrze Śląska do lat piętnastu gdzie zdobyła Mistrzostwo Polski Kadr Wojewdzkich.

https://www.facebook.com/BTS.Rekord/photos/a.452975011382051/5556940414318793/

 

Po blisko rocznej przerwie spowodowanej chorobą do rywalizacji powraca także Natalia Majewska, które parafowała dwuletnią umowę z Rekordem Bielsko-Biała. Jak przyznała w rozmowie z nami –“W przerwie kiedy nie grałam, właściwie codziennie odwiedzałam gabinet lekarski. Co chwilę jakieś badania. Nie mogłam nawet dwuminutowego wysiłku mieć”. 

Przypomnijmy, że Natalia Majewska zadebiutowała już najwyższej klasie rozgrywkowej już w drugiej kolejce ligowej przeciw Olimpii Szczecin. Po kolejnym spotkaniu ze Śląskiem Wrocław porozmawialiśmy z młodą piłkarką (wywiad z Natalią można zobaczyć TUTAJ), która teraz powraca do składu. 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here