
Nowy Świt Górzno zwycięzcą futsalowego Pucharu Polski
W drugim meczu finałowego pojedynku futsalowego Pucharu Polski Nowy Świt Górzno pokonał na swoim terenie Amplus Słomniczankę Słomniki.
W pierwszym meczu zespół Świtu wypracował znaczną przewagę, wygrywając 6:1 na terenie ekipy ze Słomnik, o czym pisaliśmy TUTAJ.
Do przerwy mistrzynie Polski prowadziły 2:0 po dublecie Natalii Matuszewskiej. Kilka chwil po rozpoczęciu drugiej części meczu na listę strzelczyń wpisała się Weronika Górecka. Ta sama zawodniczka dołożyła jeszcze dwa trafienia, a Matuszewska skompletowała hat – tricka. Honorową bramkę dla Słomniczanki zdobyła Maja Rojek.
Najlepszą strzelczynią rozgrywek futsalowego Pucharu Polski została Agata Bała z dziesięcioma trafieniami na koncie.
Futsalowy Puchar Polski – finał
Nowy Świt Górzno – Amplus Słomniczanka Słomniki 6:1 (2:0)
Matuszewska 3x, Górecka 3x – Rojek
Polecamy
-
CLJ09.06.26Poznaliśmy finalistów CLJ U-16 i CLJ U-18!
Mariusz Cichowski
-
Newsy08.06.26II liga północna: Festiwal strzelecki w przedostatniej kolejce
Mariusz Cichowski
-
Newsy08.06.26II liga południowa: Iskra Tarnów rozgromiła Wisłę Kraków. Lider z Myszkowa stracił punkty
Mariusz Cichowski
-
Newsy08.06.26Zawodniczka Ślęzy Wrocław kończy karierę
Mariusz Cichowski



Pogoń Szczecin
GKS Katowice
Śląsk Wrocław
Lech UAM Poznań
KS Uniwersytet Jagielloński
AP 2010 Orlen Gdańsk