fot. Klaudia Golasz/KobiecyFutbol.pl

PZPN ogłosił obsadę sędziowską na drugą kolejkę w ramach rozgrywek II ligi. Mecze odbędą się w dniach 2/3 października.

Grupa południowa:

Respekt Myślenice – Prądniczanka Kraków – KSP Kielce, 2 października, godz. 12:00
Sędzia główna: Aneta Kowalska (Knurów)
Sędzie asystentki: Anna Synówka (Tychy), Edyta Mazur (Gostyń)

LUKS Ziemia Lubińska – KSP Kielce, 2 października, godz. 15:00
Sędzia główny: Kacper Bosacki (Polkowice) 
Sędziowie asystenci: Izabela Siekierska (Szprotawa), Damian Jankowski ()

Wanda Kraków – MGUKS Pogoń Zduńska Wola, 2 października, godz. 15:00
Sędzia główna: Martyna Krygier (Gdańsk)
Sędzie asystentki: Joanna Ligenzowska (Kraków-Krowodrza), Angelika Socha(Rusocice) 

KKP UNIA Lublin – Sokół Kolbuszowa Dolna – 2 października, godz. 15:30
Sędzia główna: Dominika Lonc( Dobkowice)
Sędzie asystentki: Anna Motyka (Grzęska), Justyna Dacko (Kalników)

Ostrovia 1909 Ostrów Wlkp. – Bielawianka Bielawa – Śląsk Wrocław 2 października, godz. 16:00
Sędzia główna: Katarzyna Gaweł ( Murów)
Sędzie asystentki: Dorota Dymek (Namysłów), Monika Latańska (Kluczbork)

Śląsk Wrocław – Podgórze Kraków, 3 października, godz. 14:30
Sędzia główna: Kinga Łuczyńska (Piekary Śląskie)
Sędzie asystentki: Agnieszka Bobowska – Swierzy (Tarnowskie Góry), Magdalena Pielas (Wilkowice)

Grupa północna:

GSS Grodzisk Wlkp. – AZS KU Uniwersytetu W -Wy, 2 października, godz. 12:00
Sędzia główny: Szymon Lizak (Poznań-Grunwald)
Sędziowie asystenci: Maciej Cebulski (Poznań-Nowe Miasto), Mariusz Borkowski (Poznań-Wilda)

KS Raszyn – KKP WARTA GORZÓW WLKP., 2 października, godz. 15:00
Sędzia główna: Agnieszka Tymoszuk (Lublin) 
Sędzie asystentki: Natalia Kuziel (Lublin), Milena Połosa (Augustów)

UKS Loczki Wyszków – UKS Loczki Wyszków, 2 października, godz.15:00
Sędzia główna: Aleksandra Starobrat- Cienka (Warszawa-Wawer) 
Sędzie asystentki: Aleksandra Plewniak (Maków Mazowiecki), Marta Brudnicka(Warszawa-Targówek)

WAP Włocławek – Włókniarz Białystok, 3 października, godz.12:00
Sędzia główna: Gabriela Dymidziuk (Nowa Różanka)
Sędziowie asystenci: Monika Piekarska (Orzysz), Błażej Pliszka (Kudypy)

KKPK Medyk II Konin – MUKS Praga Warszawa, 3 października, godz.15:00
Sędzia główna: Paulina Noga ()
Sędzie asystentki: Olga Pietrzykowska (Września), Martyna Jaś ()

UKS SMS III Łódź – BPAP Marcus Gdynia, 3 października, godz.15:00
Sędzia główna: Katarzyna Kupidura (Radom)
Sędzie asystentki: Aleksandra Dobrowolska (Radom), Weronika Sałbut (Suskowola)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here