[Odwiedzamy niższe ligi]. Pewne zwycięstwo lechitek [zdjęcia]

Kolejna wysoka wygrana piłkarek Lech UAM Poznań, tym razem na własnym obiekcie pokonały piłkarki z Chełmży 6:1

Już w 3. minucie Paula Fronczak rozpoczęła swój strzelecki popis. Generalnie to był dzień i mecz Pauli, strzeliła trzy bramki, no i kolejne trzy “dlaczego one nie wylądowały w siatce”. Odpowiedź jest prosta – w bramce z Chełmży bardzo dobrze spisywała się Marcelina Mikołajczyk. Naprawdę szacunek dla Marceliny, gdyby nie jej interwencje to już po 45. minucie była by “dwucyfrówka”.
Do przerwy 5:0 dla gospodyń, tylko 5:0!
Po zmianie stron gra się wyrównała, ale w dalszym ciągu poznanianki kontrolowały grę.
Trener Alicja Zając widząc przewagę swoich podopiecznych, dokonała wszystkich możliwych zmian, dając pograć rezerwowym.

Na razie toczy się  korespondencyjny pojedynek o awans pomiędzy Lech/UAM – Juna Trans, no i LFA Szczecin jeszcze nie powiedział ostatniego słowa.
Decydujące i najważniejsze mecze w tej grupie dopiero przed nami.

Już w najbliższą sobotę 14 maja Lech UAM podejmuje Lew Lębork, drużyna ta przegrała u siebie w tej kolejce z LFA Szczecin.