fbpx

Oficjalnie: Ewa Pajor piłkarką FC Barcelony!

Poniedziałek przyniósł prawdziwą transferową bombę – katalońska FC Barcelona ogłosiła podpisanie kontraktu z Ewą Pajor. 27-letnia Polka barwy utytułowanego klubu z Hiszpanii reprezentować będzie co najmniej do 2027 roku.

Poniedziałkowe popołudnie przyniosło potwierdzenie spekulacji, które kibice kobiecego futbolu słyszeli od kilku miesięcy. Ewa Pajor od przyszłego sezonu będzie reprezentować barwy FC Barcelony. Z klubem ze stolicy Katalonii 27-letnia Polka zwiąże się trzyletnim kontraktem, który obowiązywać ma do 30 czerwca 2027 roku.

Do zespołu aktualnych mistrzyń Hiszpanii i triumfatorek kobiecej Ligi Mistrzyń nasza piłkarka przeniesie się po dziewięciu sezonach spędzonych w niemieckim VfL Wolfsburgu. W barwach „Wilczyc” bramkostrzelna napastniczka zdobyła 136 bramek w 196 występach. Podczas znakomitej kariery w Wolfsburgu Pajor pięciokrotnie wygrywała Frauen Bundesligę, a dziewięć razy sięgała po trofeum za zdobycie Pucharu Niemiec. W gablotce Ewy Pajor brakuje triumfu w rozgrywkach Ligi Mistrzyń, którego smak doskonale znają nowe klubowe koleżanki Pajor.

Other Articles

NewsyReprezentacjaReprezentacja A
I ligaNewsyPolska

Leave a Reply