OFICJALNIE: Gwiazda NWSL trafia do Manchesteru City!

Manchester City nie zamierza pozostać bierny na rynku transferowym. Obecnie czwarta ekipa Women’s Super League realizuje wzmocnienia, by na wiosnę nawiązać do walki o ligowe podium, a co za tym idzie batalii o miejsce w Lidze Mistrzyń.

Reklama

Za pośrednictwem mediów społecznościowych, drużyna z niebieskiej części Manchesteru poinformowała o pozyskaniu na zasadzie transferu definitywnego, brazylijskiej skrzydłowej, dotychczas występującej w ekipie North Carolina Courage, Kerolin Nicoli. Zawodniczka związała się z nowym pracodawcą umową aż do 30 czerwca roku 2028.

25 – letnia piłkarka przed przybyciem do Europy czarowała na krajowych boiskach, chociażby w barwach Palmeiras. W kwietniu 2021 roku została zakontraktowana przez hiszpański Madrid CFF. Zaledwie po dziewięciu miesiącach została wykupiona przez były już amerykański klub za kwotę 180 tysięcy €. Mierząca 171 centymetrów wzrostu Kerolin Nicoli w barwach reprezentacji dotychczas wystąpiła 44 razy, notując sześć trafień.

Reklama
Opublikowano: 22.01.25

Polecamy