fbpx

Olga Zubczyk może wrócić na najwyższy poziom, testuje ją ekstraligowiec

Po letnim rozstaniu z Bielawianką Bielawa Olga Zubczyk bezskutecznie szuka nowego pracodawcy. Była reprezentantka Polski jest obecnie testowana przez najsłabszą drużynę Orlen Ekstraligi, Stomilanki Olsztyn.

Jak udało nam się ustalić, Polka ukraińskiego pochodzenia przebywa obecnie razem z zespołem ubiegłorocznych mistrzyń I ligi. Stomilanki szukają wzmocnień przed wiosenną walką o utrzymanie na najwyższym szczeblu. Aktualnie olsztyński klub jest ostatni w tabeli Orlen Ekstraligi z czterema punktami. Do bezpiecznego Rekordu Bielsko-Biała beniaminek traci sześć “oczek”.

Olga Zubczyk występowała ostatnio w pierwszoligowej Bielawiance Bielawa. W rundzie wiosennej sezonu 2022/2023 wystąpiła w ośmiu meczach Orlen I ligi. Każdy rozpoczynała w pierwszym składzie. 31-letnia obrończyni pomogła ekipie z Dolnego Śląska w utrzymaniu na zapleczu Ekstraligi.

Jesienią piłkarka mająca za sobą występy w reprezentacji Polski pozostawała bez klubu. Na początku stycznia Zubczyk trenowała z Górnikiem Łęczna, z którym jednak nie związała się kontraktem.

Olga Zubczyk ma na swoim koncie 205 występów na poziomie Ekstraligi. Na najwyższym szczeblu reprezentowała ona kolejno Górnika Łęczna, SMS Łódź, Czarnych Sosnowiec oraz Medyka Konin.

Transferowa ofensywa Stomilanek! Dwie reprezentantki podpisane, dwie bardzo blisko

Other Articles

NewsyPolska
FutsalNewsyPolskaReprezentacja

Comments (1)

  1. Ja to traktuję jako żart. To nie może być prawda.

Leave a Reply