Orlen Ekstraliga: Piorunująca końcówka Pogoni we Wrocławiu!

Pogoń Szczecin pokonała Śląsk Wrocław 3:1 w meczu 3. kolejki Orlen Ekstraligi. Gospodynie po pierwszej połowie prowadziły po bramce Joanny Wróblewskiej, a przyjezdne po trzy punkty sięgnęły po golach Jaylen Crim i dwóch trafieniach Natalii Oleszkiewicz.

Zespół z Wrocławia wyszedł na prowadzenie w 19. minucie spotkania, gdy rzut karny na gola zamieniła Joanna Wróblewska. W drugiej części spotkania przyjezdne doprowadziły do wyrównania w 82. minucie po golu Jaylen Crim. W ostatniej minucie regulaminowego czasu gry Pogoń za prawą Natalii Oleszkiewicz wyszła na prowadzenie! Zawodniczka otrzymała podanie z lewej strony boiska od Agnieszki Garbowskiej i uderzeniem głową z bliskiej odległości pokonała Anne Bocian. Wynik spotkania w doliczonym czasie gry ustaliła Oleszkiewicz, kóra wykorzystała błąd Bocian i po raz drugi znalazła drogę do bramki rywalek.