fbpx

Orlen I liga: Utalentowana obrończyni dołącza do Polonii!

Bardzo perspektywiczna zawodniczka trafiła do zespołu Polonii Środa Wielkopolska! Zespół występujący w Orlen I lidze wzmocniła Urszula Buczak!

Polonia Środa Wielkopolska wzmacnia się przed startem rundy wiosennej sezonu 2023/2024 Orlen I ligi, zespół ma bardzo realne szanse na awans do najwyższej klasy rozgrywkowej i szeroka, wyrównana kadra może być kluczem do sukcesu. Aktualnie Polonia znajduje się na czwartej pozycji w tabeli, z tym że w zanadrzu do rozegrania ma zaległy pojedynek z HydroTruckiem Radom. W przypadku zwycięstwa w Radomiu 24 lutego ekipa ze Środy Wielkopolskiej wskoczy na miejsce drugie, premiowane awansem do Orlen Ekstraligi.

Do drużyny dołączyła 20-letnia obrończyni Urszula Buczak. Zawodniczka do tej pory związana była z Lechem Poznań UAM, cały swój piłkarski rozwój związała z zespołami ze stolicy Wielkopolski. Jest to jej pierwsza przeprowadzka do zespołu z innego miasta, duże wyzwanie i wielka szansa. Urszula Buczak zwiększy rywalizację o wyjściową jedenastkę w formacji defensywnej Polonii Środa Wielkopolska. Trzymajmy kciuki!

Podoba Ci się artykuł?
Postaw mi kawę na buycoffee.to 

Other Articles

EkstraligaNewsyPolska
EkstraligaNewsyPolska

Leave a Reply