fbpx

Ósmy transfer beniaminka Ekstraligi

Nowy sezon Ekstraligi rozpoczyna się już w ten weekend, lecz nie przeszkadza to klubom w ogłaszaniu kolejnych transferów. Beniaminek najwyższego szczebla, TS ROW Rybnik poinformował, że nową piłkarką śląskiej ekipy została utalentowana Patrycja Dulak.

20-letnia bramkarka większość swojej przygody z piłką spędziła w Rysach Bukowina Tatrzańska. W ubiegłym sezonie zanotowała dla tego zespołu komplet 11 występów na boiskach I ligi. Rysy po sezonie spadły na trzeci poziom rozgrywkowy, wobec czego Dulak postanowiła spróbować swoich sił w krajowej elicie. W Rybniku piłkarka będzie przebywać na zasadzie półrocznego wypożyczenia.

Jest to ósmy transfer beniaminka Ekstraligi przed premierowym sezonem na najwyższym szczeblu. Wcześniej ROW wzmocniły Priscilla Hagan, Anna Maria Šmídová, Petra Zdechovanová, Karolina Wieczorek, Aleksandra Kurzelowska, Stanislava Lišková i Martina Bulavová.

Na starcie nowego sezonu rybnicki zespół podejmie w najbliższą niedzielę na własnym terenie Śląsk Wrocław. Początek tego spotkania o godzinie 12:15, transmitować go będzie kanał “Łączy Nas Piłka”.

 

fot. tsrow.pl

Other Articles

EkstraligaNewsyPolska
PolskaTransmisje
Transmisje

Leave a Reply