
Ostrovia pozyskała dwie nowe piłkarki
Dwie nowe zawodniczki zasiliły kadrę drugoligowej Ostrovii Ostrów Wielkopolski.
Wiktoria Kubiak i Hanna Miękus dołączyły do Ostrovii Ostrów Wielkopolski na zasadzie półrocznego wypożyczenia. Kubiak jest ofensywną pomocniczką, zaś Miękus gra głównie na skrzydle, a także może grać jako boczna obrończyni.
Obie zawodniczki grały dotychczas w Płomieniu Krośnice.
Szanse ligowego deiubtu obie zawodniczki będą miały 15 września, gdy Ostrowia na własnym stadionie zagra z Wandą Kraków.
Opublikowano: 11.09.24
Polecamy
-
CLJ09.06.26Poznaliśmy finalistów CLJ U-16 i CLJ U-18!
Mariusz Cichowski
-
Newsy08.06.26II liga północna: Festiwal strzelecki w przedostatniej kolejce
Mariusz Cichowski
-
Newsy08.06.26II liga południowa: Iskra Tarnów rozgromiła Wisłę Kraków. Lider z Myszkowa stracił punkty
Mariusz Cichowski
-
Newsy08.06.26Zawodniczka Ślęzy Wrocław kończy karierę
Mariusz Cichowski


