Pierwszy gol Mileny Kokosz w norweskiej elicie

Milena Kokosz zdobyła swoją pierwszą bramkę w norweskiej Kvinne Toppserien, a Åsane Fotball pokonało Avaldsnes IL 5:1 notując drugie zwycięstwo w sezonie.

Wynik spotkania w dziewiętnastej minucie otworzyła Kaja Karlsen, a sześc minut później swoje debiutanckie trafienie na najwyższym szczeblu rozgrywkowkowym w Norwegii zaliczyła Milena Kokosz, która podwyższyła prowadzenie swojego zespołu. W 89. minucie trzecią bramkę dla gospodyń zdobyła Nina Vestbøstad, a przyjezdne odpowiedziały kilka sekund później golem Hanny Dahl. W doliczonym czasie gry z bramki mogła cieszyć się Katarina Sunde, a kilka sekund później wynik spotkania ustaliła Andrine Mo.

21-letnia zawodniczka w przeszłości występowała na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Nowergii broniąc barw Arna-Bjørnar Fotball. W pięciu spotkaniach ligowych nie udało jej się wówczas trafić do siatki

Po ośmiu kolejkach zespół Kokosz, który jest beniaminkiem Kvinne Toppserien plasuje się na dziewiątym miejscu w tabeli z 7 punktami na koncie.