fbpx

Pierwszy zimowy transfer GKS-u Katowice

Swoje pierwsze w tym roku wzmocnienie oficjalnie ogłosił GKS Katowice. Szósta ekipa Ekstraligi wypożyczyła do końca sezonu z SMS-u Łódź Magdalenę Dragunowicz.

Cieszę się, że pojawiła się możliwość pozyskania Magdaleny Dragunowicz. Z uwagi na naszą sytuację kadrową i problemy zdrowotne kilku piłkarek, jej obecność w składzie wzmocni blok defensywny. Rozegrała już kilka sezonów w najwyższej klasie rozgrywkowej, co bardzo sobie cenimy. Magda na pewno wzmocni rywalizację i pozwoli poukładać obronę – powiedział trener Witold Zając dla oficjalnej strony „GieKSy”.

21-letnia defensorka rundę jesienną również spędziła na wypożyczeniu, jednak w barwach Medyka Konin nie mogła liczyć na regularną grę. Jej bilans z tego sezonu to zaledwie jeden występ w Ekstralidze oraz cztery mecze w drugoligowych rezerwach konińskiej ekipy.

Gdy skończyło się moje wypożyczenie do Medyka Konin, od razu pojawiła się propozycja z GKS-u Katowice. Bardzo się cieszę, że tutaj trafiłam. W GieKSie jest wiele młodych utalentowanych piłkarek i wierzę, że runda wiosenna może być w naszym wykonaniu bardzo dobra – oceniła z kolei sama Dragunowicz.

W połowie sezonu Ekstraligi katowicki zespół plasuje się na szóstym miejscu w tabeli z dorobkiem 16 punktów po 11 meczach. Do znajdującego się aktualnie na najniższym stopniu podium Medyka Konin GKS traci siedem punktów.

 

fot. czarnisosnowiec.eu

Other Articles

EkstraligaNewsyPolska
EkstraligaI ligaNewsyPolska

Leave a Reply