
Poznaliśmy gospodarzy II fazy eliminacji MMP U-17
Podczas posiedzenia Komisji Futsalu i Piłki Plażowej PZPN wybrano gospodarzy turniejów eliminacyjnych II fazy Młodzieżowych Mistrzostw Polski w futsalu do lat 17.
Poznaliśmy gospodarzy II fazy eliminacji MMP U-17
W II fazie eliminacji weźmie udział 25 zespołów, które zostały podzielone na 7 grup (sześć 4-zespołowych i jedna 5-zespołowa).
Tytułu mistrzowskiego bronić będzie Tęcza Bydgoszcz.
Grupa 1:
1. Pogoń Tczew – gospodarz turnieju.
2. Checz Gdynia
3. Stomilanki Olsztyn
4. Tęcza SiSU Bydgoszcz.
Grupa 2:
1. AZS UAM Poznań
2. UKS SMS Łódź – gospodarz turnieju.
3. Legia Soccer Schools
4. Astoria Junior Szczerców
Grupa 3:
1. Włókniarz Białystok
2. Jantar Ostrołęka – gospodarz turnieju.
3. Diamonds Academy
4. KKP Warszawa
Grupa 4:
1. Śląsk Wrocław
2. Unia KOMAX Opole – gospodarz turnieju.
3. TS ROW Rybnik
4. Wierzbowianka Wierzbno
Grupa 5:
1. KKS Katowice
2. Polonia Tychy
3. Rekord Bielsko-Biała – gospodarz turnieju.
4. Filkówka Barwałd Średni
Grupa 6:
1. KS Uniwersytet Jagielloński
2. Targowianaka Targowisko – gospodarz turnieju.
3. UKS Staszkówka Jelna
4. Respekt Myślenice
Grupa 7:
1. FSA Kraków
2. Iskra Gmina Tarnów – gospodarz turnieju.
3. Stal II Rzeszów
4. Beniaminek Profbud Krosno
5. Beniaminek II Profbud Krosno
Polecamy
-
Newsy06.06.26Kinga Puchalska przedłużyła kontrakt z Energa Stomilankami Olsztyn
Mariusz Cichowski
-
Newsy06.06.26Obsada sędziowska 22. kolejki Orlen 1. Ligi (SEZON 2025/26)
Mariusz Cichowski
-
Newsy05.06.26Kolejna zawodniczka odchodzi z Pogoni Szczecin
Mariusz Cichowski
-
Ekstraliga05.06.26Kolejny rozdział zamknięty. Alicja Dyguś żegna Szczecin
Wiktoria Węgrzyn



