
Poznaliśmy plan przygotowań Górnika Łęczna
Górnik Łęczna ogłosił plan przygotowań do nowego sezonu. Zawodniczki do treningów wrócą jedenastego lipca, a pierwszy dzień poświęcony będzie testom motorycznym.
Wicemistrzynie Polski wezmą udział w turnieju, który odbędzie się w dniach 20- 21 lipca w Białymstoku, gdzie rywalizować będzie m.in z Medykiem POLOMarketem Konin, Stomilankami Olsztyn i zespołem z Litwy lub Łotwy.
Od 21-27 lipca piłkarki z Łęcznej przebywać będą na obozie przygotowawczym w Morągu, podczas którego, rozegrają dwa spotkania towarzyskie z AP LOTOS Gdańsk (24 lipca) oraz Stomilankami Olsztyn (27 lipca) w Olsztynie. Przed startem sezonu podopieczne Roberta Makarewicza zmierzą się jeszcze z HydruTruckiem Radom.
Plan okresu przygotowawczego
11 lipca – powrót do treningów
20 – 21 lipca – turniej w Białymstoku
21 – 27 lipca – obóz w Morągu
24 lipca – sparing z AP LOTOS Gdańsk (Morąg)
27 lipca – sparing ze Stomilankami Olsztyn (Olsztyn)
30 lipca – sparing z HydruTruck Radom
Polecamy
-
Newsy08.06.26Julita Głąb będzie grać w AP Orlen Gdańsk
Leszek_Z
-
Newsy05.06.26Kolejna zawodniczka odchodzi z Pogoni Szczecin
Mariusz Cichowski
-
Newsy04.06.26Zofia Giętkowska odchodzi z Pogoni Szczecin
Milena Romanowska
-
Galeria03.06.26[GALERIA] Orlen Ekstraliga: Lech Poznań UAM – Rekord Bielsko-Biała
Mariusz Cichowski


