fbpx

Problemy Medyka Konin. Mecz w Sosnowcu opóźniony

O 14:00 planowo miał się rozpocząć mecz 20. kolejki Ekstraligi pomiędzy Czarnymi Antrans Sosnowiec a Medykiem POLOmarket Konin. Według naszych informacji starcie to opóźni się jednak o co najmniej pół godziny.

Jak udało nam się ustalić, w trakcie podróży do Sosnowca, zespół Romana Jaszczaka miał awarię autobusu. Koninianek nie ma jeszcze na Stadionie Ludowym i nie jest dokładnie znana godzina ich przyjazdu. Medyczki na arenie dzisiejszego pojedynku pojawią się najprawdopodobniej po godzinie 14:00, co może oznaczać nawet niemal godzinne opóźnienie ich meczu z Czarnymi.

Przypomnijmy, że zespół z województwa wielkopolskiego cały czas nie jest pewny utrzymania w Orlen Ekstralidze. Podopieczne Romana Jaszczaka plasują się aktualnie na 10., czyli ostatnim bezpiecznym miejscu w tabeli. Ich przewaga nad Sportisem KKP Bydgoszcz to na chwilę obecną cztery punkty. Do końca sezonu koniniankom pozostały do rozegrania trzy mecze ligowe. Oprócz dzisiejszej potyczki w Sosnowcu, przed nimi jeszcze wyjazd na teren AZS UJ Kraków oraz domowy pojedynek z GKS-em Katowice.

Czarni Antrans Sosnowiec zajmują natomiast aktualnie 7. pozycję w ligowej tabeli. Po 19 meczach mają na swoim koncie po siedem zwycięstw i porażek oraz pięć remisów.

Other Articles

EkstraligaNewsyPolska

Leave a Reply