Puchar Polski: Otwarty wynik przed rewanżem w Szczecinie

W pierwszym spotkaniu 1/4 finału Pucharu Polski KKP Bydgoszcz zremisowała na własnym stadionie z MKS-em Olimpią Szczecin 1:1.

Przed spotkaniem to zespół ze Szczecina stawiany był w roli faworyta, co znalazło potwierdzenie już na początku spotkania, gdy w trzeciej minucie przyjezdne wyszły na prowadzenie po bramce Amelii Bińkowskej. W kolejnych minutach Olimpia przeważała, a zawodniczki z Bydgoszczy ograniczały się do wyprowadzania kontrataków. Taktyka obrana przez przedostatni zespół Ekstraligi przyniósł skutek w 68. minucie, gdy Agnieszka Garbowska wykorzystała podanie ze skrzydła i doprowadziła do wyrównania. W ostatnich minutach szczecinianki dążyły do zdobycia zwycięskiej bramki jednak nie potrafiły sforsować dobrze dysponowanej tego dnia defensywy KKP.

Spotkanie rewanżowe rozegrane zostanie 20 lutego o godzinie 16:00 w Szczecinie.

KKP Bydgoszcz – Olimpia Szczecin 1:1 (0:1)