fbpx

Real Madryt pozyskał utalentowaną zawodniczkę

Reprezentantka Danii, Signe Bruun podpisała kontrakt z Realem Madryt na zasadzie wolnego transferu.  

25-letnia zawodniczka występowała dotychczas w Olympique Lyon od 2021 roku. Z tym klubem sięgnęła po Ligę Mistrzyń, dwa mistrzostwa Francji, Puchar oraz Superpuchar Francji. W poprzednim sezonie Signe Bruun strzeliła 10 bramek i zanotowała 2 asysty. W przeszłości piłkarka występowała m.in. w Fortunie Hjørring, PSG, OL oraz Manchester United, do którego została wypożyczona w 2022 roku.  

To dla mnie ogromny zaszczyt, że mogę reprezentować Real Madryt, który dla mnie plasuje się w ścisłej czołówce największych klubów piłkarskich na świecie. Uwielbiam wygrywać i nienawidzę przegrywać. Piłka nożna jest dla mnie wszystkim. Zawsze podziwiałam Zidane’a, był niesamowitym zawodnikiem i dokonał wielkich rzeczy jako trener. Dla mnie Real Madryt to najlepszy klub na świecie. Nie mam wątpliwości, to jest właściwe miejsce dla mnie. – powiedziała Signe Bruun dla oficjalnej strony klubu. 

Bruun ma na koncie 33 występy dla reprezentacji Danii, dla której strzeliła 18 bramek. Ponadto została wybrana do kadry na zbliżające się Mistrzostwa Świata kobiet 2023. 

 

Other Articles

InneNewsyPolki za granicąZagranica
Kayla Adamek

Leave a Reply