Reprezentacja Polski U-19 pokonała na wyjeździe Grecję

Dzisiaj odbył się pierwszy z dwóch zaplanowanych na luty meczów towarzyskich pomiędzy kadrami do lat 19 Polski i Grecji. Triumf biało-czerwonym swoimi dwiema bramkami zapewniła Patrycja Sarapata.

Podopieczne Katarzyny Barlewicz od 15 lutego przebywają na zgrupowaniu w Grecji. Pojedynek z młodymi reprezentantkami gospodarzy został rozegrany w Agrinio.

Na przerwę utalentowane Polki schodziły z minimalną przewagą. Prowadzenie biało-czerwonym zapewniła w 36. minucie piłkarka SWD Wodzisław Śląski, Patrycja Sarapata. Nasze rodaczki do ostatnich chwil dzisiejszego starcia nie mogły być pewne zwycięstwa. Wygraną w doliczonym czasie gry uderzeniem głową przypieczętowała Sarapata, ustalając wynik meczu na 2:0 dla reprezentacji Polski.

Drugie starcie Greczynek z Polkami odbędzie się w tym samym miejscu – na obiekcie Emileon SportsCenter w Agrinio. Zaplanowano je na najbliższą środę, 23 lutego o godzinie 11:00.