fbpx

Reprezentantka Polski przedłużyła kontrakt z FC Köln!

Adrianna Achcińska przedłużyła umowę z FC Köln. Nowy kontrakt reprezentantki Polski będzie obowiązywać przez kolejne dwa lata, czyli do końca sezonu 2025\26.

21-latka trafiła do niemieckiego klubu z SMS-u Łódź, z którym sięgnęła po wicemistrzostwo Polski. W barwach klubu z Nadrenii-Westfalii wystąpiła dotychczas w 33 ligowych spotkaniach i 5 pucharowych. W bieżącym sezonie zdobyła debiutancką bramkę i zagrała w siedmiu meczach Frauen Bundesligi.

Kiedy widzę rozwój Adriany Achcińskiej, serce mi rośnie. Kiedy w 2021 roku przyjechała do Kolonii, musiała nauczyć się języka obcego. Obecnie jest w pełni zintegrowana, rozwinęła się osobiście i sportowo oraz ma wysoki poziom identyfikacji z FC. Nie pozwoliła, aby niepowodzenia związane z kontuzjami powstrzymały ją od obranej ścieżki. Swoją siłą w pojedynkach i bezwarunkowym zaangażowaniem daje nam bezpieczeństwo w grze. Cieszymy się, że Ada zostaje z nami – powiedział dyrektor sportowy klubu, Nicole Bender-Rummler

Podoba Ci się artykuł?
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Other Articles

NewsyZagranica
NewsyZagranica
Tove Enblom

Comments (1)

  1. Urodzony w Łodzi światowej sławy pianista Artur Rubinstein swego czasu powiedział: Tylko w dwóch krajach na świecie nigdy nie wystąpię. Jednym z nich jest Tybet, bo to dla mnie za wysoko, a drugim Niemcy, bo to dla mnie za nisko.

Leave a Reply