fbpx

Reprezentantka Szwecji odchodzi z Hammarby!

Hammarby poinformowało o kolejnym osłabieniu zespołu mistrzyń Szwecji. W szeregach Bajen nie zobaczymy już Matildy Vinberg. 20-latka nie przedłużyła wygasającego z końcem roku kontraktu.

Skrzydłowa trafiła do Hammarby w 2020 roku. Przez ten czas rozegrała 74 mecze, w których zdobyła 20 goli. W ubiegłym sezonie zdobyła z Bajen mistrzostwo oraz puchar Szwecji. Ponadto będąc piłkarką Hammarby zadebiutowała w drużynie narodowej.

Te trzy lata to był fantastyczny czas. Fakt, że udało nam się zdobyć wyczekiwane Mistrzostwo Szwecji w taki sposób, w jaki to zrobiliśmy, jest czymś, co będę nosić ze sobą do końca mojej kariery, podobnie jak zwycięstwo w Pucharze i wszystkie wielkie mecze w Kanalplan i Tele2 Arena. Nigdy nie byłam w tak wspaniałym klubie jak Hammarby i chcę podziękować wszystkim w klubie, drużynie i kibicom za wsparcie i wszystkie wspólne wspomnienia – powiedziała dla klubowych mediów.

Na chwilę obecną nie wiadomo, jaki kierunek obrała Matilda Vinberg, choć sporo mówi się o zainteresowaniu Manchesteru City.

Podoba Ci się artykuł?
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Other Articles

EkstraligaNewsyPolska
NewsyPolki za granicąZagranica
Katarzyna Siejka

Comments (2)

  1. Trzymaj mnie mocno

    Ale wazny news….ja pier….

    • Być może z Twoje perspektywy nie jest ważny, ale z perspektywy innych jest inaczej;)

Leave a Reply