fbpx

Reprezentantka U-23 wraca do gry

W niedzielę w ramach rozgrywek II ligi gr. południowej Czarni II Sosnowiec podejmowały Respekt Myślenice, efektownie zwyciężając 4:0. W wyjściowym składzie drużyny gospodarzy na boisko wyszła Oliwia Ogierman.

Obrończyni doznała kontuzji w czerwcu podczas przygotowań kadry U-23 do sparingu z Wietnamem. Wychowanka mikołowskiej Kamionki w roku 2016 przeszła do Polonii GKS Tychy, skąd następnie trafiła do Sosnowca. W zeszłym sezonie stanowiła mocne ogniwo defensywy zespołu Anny Szymańskiej. Występowała również w reprezentacji Polski U-17 i U-19. Zimą roku 2020 również przeszła zabieg rekonstrukcji ACL.

W najbliższy weekend obie drużyny Czarnych rozgrywają mecze wyjazdowe: pierwsza drużyna udaje się do Tczewa, druga drużyna na mecz z Sokołem Kolbuszowa Dolna.

Other Articles

NewsyNiemcyPolki za granicąZagranica
Ewa Pajor

Comments (1)

  1. Cieszy nas powrót do zdrowia panny Oliwii,ale nie rozumiem pomysłu U23? W tym wieku już część dziewczyn karierę kończy! Jeszcze U21 miałby jakiś sens dla dziewczyn które się nie załapały do I reprezentacji a są w orbicie zainteresowań centrali.

Leave a Reply