fbpx

Rolnik Biedrzychowice Głogówek z nową bramkarką

24 – letnia Agnieszka Woźniak, która występowała dotychczas w  drugoligowej drużynie LUKS-u Ziemi Lubińskiej z od nowego sezonu będzie reprezentowała barwy klubu LKS Rolnik B.Głogówek.

Woźniak, która pierwsze kroki stawiała w LUKS-ie Escoren Ziemi Lubińskiej spędziła również jeden sezon w Zagłębiu Lubin.

Zgodnie z zapowiedziami zespołu Rolnika nie jest to ostatni transfer, a kolejnego można się spodziewać już w dniu jutrzejszym.

Decyzję grania w Głogówku długo miałam gdzieś w myślach bo dwa lata przed tym nim się zdecydowałam grać w Rolniku miałam już takie propozycje od zarządu czy trenerów aby przejść ale nie brałam tego na poważnie. Gdzieś tam był mały promyk zdecydowania,że jednak tak ale nie potrafiłam zostawić z swojej drużyny w Lubinie. Na pewno przez to,że grałam tam od kilku kilkunastu lat. Byłam i nadal jestem związana z tą drużyną ale w końcu rok temu na obozie ze swoją drużyna w Głogówku po rozmowach z byłym prezesem zdecydowałam że jednak chce grać w Rolniku i chce spróbować swoich sił na nowo w Ekstralidze Moje plany są proste chce podciągnąć swoje umiejętności co do gry na swojej pozycji bo wiem, że mogę to i owo poprawić na lepsze i chce coś osiągnąć coś fajnego z tą drużyną bo wiem,że je na to stać – poinformowała Agnieszka Woźniak.

Other Articles

NewsyNiższe ligiPolska
I ligaNewsyPolska

Leave a Reply