Rolnik z upragnionym zwycięstwem. Tarnovia tanio skóry nie sprzedała

W meczu drużyn zamykających  ligową tabele lepszy okazał się Rolnik, który po meczu walki pokonał beniaminka z Tarnowa 3:2. Mecz dostarczył kibicom wielu emocji.

Wynik spotkania już w 30. sekundzie mogła otworzyć Gabriela Gębica jednak piłka po jej strzale i rękach interweniującej Giercuszkiewicz odbiła się od słupka. W trzecie minucie spotkania kibice zgromadzeni w Głogowieckiej hali zobaczyli pierwszą bramkę, którą z lewej strony boiska zdobyła Aleksandra Sobkowicz wykorzystując asystę Natalii Krawczyk. Minutę później ponownie Aleksandra Sobkowicz była przed szansą podwyższenia wyniku jednak w sytuacji sam na sam lepsza okazała się bramkarka przyjezdnych  Aleksandra Kalita. W 10 minucie spotkania goście przeprowadziły szybki kontakt a dokładnie na bramkę Rolnika z prawej strony popędziła Aleksandra Pleban oddając mocny strzał, który obrobiła Anna Giercuszkiewicz jednak wobec dobitki Aleksandry Skrzyniarz była bezradna.

Po zmianie stron w 12 sekundzie spotkania, kontuzji doznała Ewa Duda, która przedwcześnie musiała opuścić boisko. W 22 minucie szybka składna akcja miejscowych zaowocowała bramką. Pięknym dograniem popisała się Natalia Krawczyk a Kinga Ejzel wykończyła podanie. Cztery minuty później po zespołowej akcji  Da Costa, Sobkowicz, Ejzel  Rolniczki podwyższyły na 3:1. W  32 minucie spotkania przyjezdne łapią kontakt zdobywając drugą bramkę po strzale  Aleksandry Pleban. Mimo wielu sytuacji z obu stron wynik  do ostatniego gwizdka sędziego nie uległ zmianie.