
Sandra Zimoch zostaje w Lechu Poznań UAM na kolejny sezon
Sandra Zimoch podpisała nowy, roczny kontrakt z Kolejorzem.
Doceniacie naszą pracę? Postawcie nam kawę!
Sandra Zimoch dołączyła do Lecha Poznań UAM przed startem sezonu 2023/24 z drużyny ówczesnego mistrza kraju – Pogoni Szczecin. Wcześniej reprezentowała także barwy Osadnika Myślibórz, Orła Wałcz oraz WAP-u Włocławek. W zakończonym sezonie wystąpiła w 15 meczach ligowych, zdobywając 2 bramki. Zimoch najczęściej operowała na środku trzyosobowego bloku obronnego, obok Moniki Poniedziałek i Mai Kuleczki. Efekt? Druga najlepsza defensywa ligi z dorobkiem tylko 12 straconych bramek.
Polecamy
-
Ekstraliga12.06.26Lech Poznań UAM zabezpiecza przyszłość. Monika Poniedziałek podpisała nowy kontrakt
Wiktoria Węgrzyn
-
Mistrzostwa Europy U-1912.06.26Korzystne losowanie dla Polek U-19. Grecja, Słowacja i Kosowo na drodze do EURO
Milena Romanowska
-
Anglia12.06.26Bethany Mead ma nowy klub
Milena Romanowska
-
Newsy12.06.26Reprezentacja Polski do lat 17 poznała rywalki w eliminacjach EURO 2027
Milena Romanowska


