Śląsk Wrocław awansował do finału Centralnej Ligi Juniorek!

Śląsk Wrocław pokonał Sportis KKP Bydgoszcz 4:2 w meczu rewanżowym półfinału Centralnej Ligi Juniorek U-19 i awansował do finału.

Zawodniczki Śląska Wrocław, które w pierwszym spotkaniu wygrały w Bydgoszczy 2:1 już po 11. minutach prowadziły 2:0 po bramkach Magdaleny Półrolniczak i Katarzyny Musiałowskiej. Na początku drugiej połowy przyjezdne doprowadziły do wyrównania po dwóch bramkach Oliwii Jendrasik, W kolejnych minutach to gospodynie przeważały i przypieczętowały zwycięstwo golami Krystyny Flis i Nadii Sobel.

Śląsk Wrocław – Sportis KKP Bydgoszcz 4:2 (2:0)
Półrolniczak 4′, Musiałowska 11′, Flis 64′, Sobel 79′ – Jendrasik 51′, 58′

Śląsk (skład wyjściowy): Galewska – Szkwarek, Rożnowicz, Watral, Klimczak, Cwynar, Musiałowska, Półrolniczak, Lewicka, Witkowska, Związek.

Sportis (skład wyjściowy): Nowińska – Arbszajtis, Bordiehn, Lipińska, Czapiewska, Wyrwas, Michałek, Sobierajska, Wosik, Rachuba, Jendrasik.