Śląsk Wrocław odrabia zaległości. Hat trick Karoliny Iwaśko

W dniu dzisiejszym został rozegrany zaległy mecz  Ekstraligi. W ramach 8.kolejki LKS Rolnik B. Głogówek ulega na własnym stadionie Śląskowi Wrocław 1:3 . Hat trick ustrzeliła Karolina Iwaśko.

Początek meczu był dosyć wyrównany a na prawdziwe emocję musieliśmy poczekać aż do 27. minuty spotkania. Wtedy faulowana  w polu karnym przez bramkarkę gospodarzy  Natalię Dominiczak została zawodniczka Śląska.  Do rzutu  karnego  podeszła Joanna Wróblewska, której strzał  pewnie broni bramkarka  Rolnika. W 39 minucie w sytuacji sam na sam Karolina Iwaśko pokonuje bramkarkę Rolnika i wyprowadza zespół Śląska na prowadzenie.  Wynik do przerwy nie uległ zmianie.

W drugiej połowie  również sporo się działo.  W 60. minucie spotkania  Agata Sobkowicz wykorzystuje dośrodkowanie z rzutu rożnego i doprowadza  do remisu. Zaledwie 7. minut później zawodniczki  Śląsk ponownie wychodzi na prowadzenie  wykorzystując błąd defensywny Rolnika a na listę strzelczyń wpisała się  po raz drugi w tym spotkaniu Karolina Iwaśko. Aktywna w dniu dzisiejszym Karolina Iwaśko 79′  zdobywa trzecią bramkę dla swojego zespołu.

WKS Śląsk Wrocław w ostatnim meczu ligowym w rundy  jesiennej pokonuje w Głogówku zawodniczki Rolnika i awansuję na czwarte miejsce w tabeli.