[LIVE] Słowenia – Polska. Eliminacje Mistrzostw Europy w futsalu

STRONA NIE WYMAGA ODŚWIEŻANIA!  AKTUALIZACJE CO OKOŁO 60 SEKUND

UEFA European Women’s Futsal Championschip 2021

Main Round

20/10/2021 13:00 – Mladost (Karlovac) – Croatia

2-7

1’57” Julia Szostak 0-1

7’00” Patrycja Sutkowska 0-2

8’56” Wiktoria Nowak 0-3

9’55’ Sandra Bukowska 0-4

11’35” Wiktoria Nowak 0-5

11’44” Katarzyna Moskała 0-6

17’10” Katarzyna Moskała 1-6 [OG]

30’11” Katarzyna Włodarczyk 2-6 [OG]

38’40” Magdalena Knysak 2-7

Słowenia   Polska
1 Valentina Tuš (GK) (c)
⌚ Koniec Pięne spotkanie. Brawa dla naszej reprezentacji. Nie brakło dużo. Dziś wygrywamy, ale ostatecznie to Portugalia nie zależnie od wyniku dziś awansuje do ME

40′ Maziarz! SŁUPEK! Tak nie wiele brakło
ℹ na 40 sek przed końcem łapiemy 5 przewinienie
⚽39′ GOOOL Magdalena Knysak! Piękna praca całego teamu! Knysak niemal sam na sam z bramką!
38′ Polski Roberto Carlos z “wolnego”. Mocny strzał Knysak odbija Lah
37′ obijamy Barbarę Lah ale piłka do bramki wpaść nie chce
37′ Ermenc Ines dostaje piłką prosto w twarz.  Także pokazuje że jest OK
36′ Kos do Kranjc, tak pięknie przerzuca sobie piłkę piętą. Myjak na posterunku
35′ Słowenki uparły się na Julię Szostak. Obijana niemiłosiernie to piłką to faulami…
35′ Szostak do Nowak, niecelnie.
34′ Polki w natarciu. Spoglądam w dół. Szostak pokazuje że jest OK
✅ wygląda że wszystko jest w porządku. Na parkiecie melduje się jednak Kubaszek
? mocny strzał Słowenek. Szostak leży na parkiecie. Cieżko stwierdzić czy to dłoń czy przepona bo trzymałą się na obie rzeczy.
ℹ szkoda tego meczu z Portugalią. No ale tego już nie przeskoczymy. Dziś Pokazujemy że można zagrać naprawdę dobre spotkanie, mimo braku awansu
32′ Sutkowska fauluje w bliskiej odległości od bramki. Chyba mały chaos wkrada się w nasze szeregi
⚽ 31′ Prezentujemy Słowenii kolejnego gola. Myjak wypuszcza piłkę po uderzeniu Słowenek. Ta wpada na głowę Włodarczyk. Niestety kierując ją do bramki. Szkoda!
30′ Lah dwoi się i troi by nie było więcej goli po stronie Biało-czrewonych
29′ Szostak do Knysak, kolejny raz piłka nie chce słuchać!
29′ Myjak do Włodarczyk, ta oddaje Szostak, ale kiks… piła ewidentnie nie posłuchała Julii
✅ Ufff! gramy dalej. Sandra Bukowska nadal na parkiecie.
28′ ? leży Bukowska. Trzyma się w okolicy kostki
28′ ‼ w bramce Polski Myjak za Dewicką!
27′ Ponownie Nowak z lewej strony, mocno… Lah na posterunku
25′ Nowak! słupek ratuje podopieczne Dejana Krambergerga od utraty kolejnej bramki
25′ Ermenc Ines wzięła się za rozgrywanie piłki po stronie gospodarzy dzisiejszego meczu
24′ Bukowska chciała ekwilibrystycznie, piętą, niestety nie wyszło.
23′ szansa dla Polskiej reprezentacji. Na miejscu Anja Ložar, i piłka w aut
22′ Ermenc Ines prawą stroną, ale piłka ucieka w aut
22′ szybko łapiemy pierwszy faul.
21′ zaczynamy drugą cześć spotkania.  Zmiana w bramce Słowenii. Na drugą część pojawia się Barbara Lah

⌚Przewaga naszej reprezentacji nie podlega dyskusji. Pierwszą połowę wygrywamy 6-1!
19′ zagranie z cornera na obieg. Knysak mocno! ale niecelnie
⚽ 18′ Po rzucie z autu nieszczęśliwie interweniuje Moskała. Niestety Gol samobójczy. Dewicka bez szans.
17′ trochę niedokładności po obu stronach
17′ Rebeka Šnofl gubi piłkę na rzecz Maziarz. Niestety piłka ląduje na aucie
ℹ do końca pierwszej połowy 4’32” mamy piąte przewinienie
16′ Polki zwolniły. Zbierają siły na kolejne sześć goli ?
15′ Moskałą wyłuskuje piłkę w narożniku, kieruje ją do Nowak! Strzał nad bramką
13′ Knysak daleko do Szostak! Oj ależ to było przyjęcie. Brakło centymetrów do gola!
13′ dobry przerzut do Nowak, pusta bramka! Ale że tam znalazła w ostatnim momencie defensorka.
12′ GOOOL! Kasi Moskały. Piękna akcja reprezentacji Polski! To jest Nasz dzień w Chorwacji
⚽12′ faulowana Knysak, sędzia pokazuje przywilej korzyści, z piłką pędzi Nowak! GOOOL 0-5!
ℹna parkiecie pojawia się Katarzyna Moskała.
⚽10′ Strzał Polek broni Tuš, do dobitki dopada Bukowska i mamy 4 na koncie Polski!
10′ Bukowska obija mur uderzeniem z rzutu wolnego
10′ Maziarz do Bukowskiej na głowe! ależ kapitalnie “ściąga” to Valentina Tuš
⚽9′ Wiktoria Nowak‼ atomowym uderzeniem podwyższa wynik spotkania. Prowadzimy 3-0!
9′ Julia Szostak pracuje w obronie. Słowenki grają sporo górą.
8′ Anja Žvokelj przedziera się przez defensywę Polski. Na nasze szczęście powstrzymana
⚽8′ równo w ósmej minucie spotkania, Sutkowska przebojem w środek, oddaje strzał i mamy 2-0!!!
7′ rzut wolny dla Słowenii. Kos zagrywa bardzo niedokładnie
7′ długie podanie pod bramkę do Ložar, ale ta nie opanowała piłki
7′ Katarzyna Włodarczyk walecznie, przedziera się przez zawodniczki. W końcowej fazie powstrzymana
6′ Škvorc traci piłkę na rzecz Nowak! Oj! ale było blisko podwyższenia. Piłka niemal ociera się o słupek…
5′ Kubaszek leżąc na ziemi walczy o piłkę! Skutecznie
4′ Maziarz z Sutkowską pracują w obronie. Słowenia nadal nam nie zagroziła. Oby tak do końca
3′ Polski dziś ewidentnie w gazie! akcja za akcją. Słowenia zamknięta we własnej strefie
⚽2′ GOOOL!! Długi przerzut do Szostak, tak odgrywa do Nowak, a ta oddaje do “pustaka” Gol Julii Szostak!
2′ Bukowska po podaniu z rożnego! Niecelnie
1′ Maziarz przejmuje w środkowej strefie… Bukowska!! Tuš łapie bez problemu
1′ Bukowska z Sutkowską wymiana szybkich podań, ale strzał niecielny
1′ zaczynamy ostatnie spotkanie Polski na turnieju Eliminacyjnym.

ℹ W dzisiejszym meczu wystąpi Katarzyna Moskała która doleciała na turniej w zamian z kontuzjowaną w pierwszym spotkaniu Wiktorię Pietrzyk

ℹ sędziowie: Péter Zimonyi (HUN) – Florentina Kallana (KOS)

czasowy:  Dino Kramar (CRO)