Sparing: TME SMS Łódź lepszy od beniaminka Orlen Ekstraligi

Trzeci zespół ubiegłego sezonu Orlen Ekstraligi TME SMS Łódź pokonał w meczu sparingowym Stomilanki Olsztyn 3:2.

Stomilanki wyszły na prowadzenie w jedenastej minucie spotkania po golu Wiktorii Skrzypińskiej, a sześć minut później drużyna SMS-u odpowiedziała trafieniem Aleksandry Stasiak. Przed przerwą Łodzianki wyszły na prowadzenie po golu Natalii Rohn.

W drugich 45. minutach kibice zobaczyli dwa trafienia. Na początku drugiej części spotkania wynik podwyższyła Karolina Majda, a wynik ustaliła Marta Vidal, która zmniejszyła prowadzenie zespołu z Łodzi.

Pierwsze spotkanie ligowe beniaminek z Olsztyna rozegra 19 sierpnia o godzinie 12:00 ze Śląskiem Wrocław, a TME podejmować będzie 20 sierpnia drugiego z beniaminków, Rekord Bielsko-Biała.