Sparing: Zwycięstwo beniaminka przed startem ligi

W ostatnim sprawdzianie przed startem Orlen Ekstraligi Rekord Bielsko-Biała pokonał Śląsk Wrocław 2:0.

W pierwszej części spotkania kibice nie zobaczyli bramek. Beniaminek Orlen Ekstraligi wyszedł na prowadzenie w 70. minucie po bramce Julii Gutowskiej. Pięć minut później wynik spotkania ustaliła Karolina Czyż, która wykorzystała rzut karny.

Śląsk Wrocław sezon rozpocznie 19 sierpnia, o godzinie 12:00 pojedynkiem ze Stomilankami Olsztyn. Drużyna Rekordu zmierzy się na własnym stadionie 20 sierpnia, o godzinie 12:30 z Medykiem POLOmarket Konin.