
fot. Klaudia Golasz/KobiecyFutbol.pl
Spotkanie Orlen Ekstraligi przełożone!
Spotkanie 13.kolejki Orlen Ekstraligi pomiędzy zespołami Śląska Wrocław, a AP Orlen Gdańsk zostało odwołane!
Pojedynek pomiędzy piątym, a jedenastym zespołem w tabeli zostało przełożone ze względu na udział czterech piłkarek Śląska w zgrupowaniu reprezentacji Polski do lat 17.
Wrocławianki w takim przypadku najbliższe spotkanie ligowe rozegrają w Bydgoszczy 12 marca o godzinie 12:00, a zespół z Pomorza podejmować będzie na własnym stadionie Medyk POLOmarket Konin.
Więcej o turnieju eliminacyjnym przeczytacie TUTAJ.
Opublikowano: 03.03.23
Polecamy
-
Ekstraliga12.06.26Martyna Cygan ma nowy klub
Milena Romanowska
-
Newsy10.06.26Orlen Ekstraliga: Jedni świętują, inni płaczą
Leszek_Z
-
Ekstraliga09.06.26Julia Gutowska odchodzi z Rekordu Bielsko-Biała
Wiktoria Węgrzyn
-
Newsy09.06.26Patrycja Michalczyk odchodzi z GKS-u Katowice
Milena Romanowska


