Stomilanki wywożą komplet punktów z ciężkiego terenu

Stomilanki miały przed tym meczem jasny cel, czyli komplet punktów. Zawodniczki z Jelnej robiły co mogły, ale drużyna z Warmii zainkasowała trzy oczka.

Wynik już w drugiej minucie spotkania otworzyła Kristýna Siváková. Podopieczne Wojciecha Mroza otrząsnęły się, czego efektem było wyrównujące trafienie Pauliny Tomasiak. Po zmianie stron mecz nabrał tempa. W 66 minucie prowadzenie gościom daje bramka Adrianny Rosiak. Przysłowiową “kropkę nad i” w doliczonym czasie gry postawiła Wioletta Tkaczyk, ustalając wynik spotkania na 3:1 dla Stomilanek.

W następnej kolejce Jelna uda się do Łodzi, gdzie zmierzy się z rezerwami SMS. Natomiast Olsztynianki już w piątek podejmą ekipę SWD Wodzisław Śląski.