fbpx

Sylwia Matysik przedłużyła kontrakt z Bayerem Leverkusen

Bayer 04 Leverkusen poinformował o przedłużeniu wygasającego 30 czerwca 2023 roku kontraktu z reprezentantką Polski Sylwią Matysik.

25-letnia obrończyni, która do zespołu z Leverkusen trafiła w lipcu 2020 roku z Górnika Łęczna, w obecnym sezonie wystąpiła w jedenastu spotkaniach Flyeralarm Frauen-Bundesligi.

Jestem dumna, że przedłużyłam kontrakt z Bayerem 04. W moich trzech sezonach w Czarno-Czerwonych barwach zespół dokonał wspaniałego rozwoju. Jestem przekonana, że w nadchodzących latach osiągniemy jeszcze większe sukcesy – powiedziała Matysik dla oficjalnej strony klubowej.

22-krotna reprezentantka Polski wystąpiła dotychczas w 43 spotkaniach w barwach Bayeru.

„Sylwia odgrywa istotną rolę w naszych dalszych planach. Odkąd gra tutaj w Leverkusen, potwierdza swoją wartość bardzo stabilną, dobrą i niezawodną  grą. Dzięki swojej fizyczności i szybkości, a także agresywnemu stylowi gry i wytrwałości pasuje do każdego zespołu” – w swojej wypowiedzi podkreślił dyrektor sportowy kobiecej drużyny Bayer 04 Leverkusen. „Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że będzie nadal grać dla Bayeru 04”.

Other Articles

EkstraligaNewsyPolska
I ligaNewsyPolska
SWD Wodzisław Śląski

Leave a Reply