
Tęcza SISU Bydgoszcz młodzieżowym mistrzem Polski do lat 17!
Tęcza SISU Bydgoszcz zdobyła złoty medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski kobiet do lat 17! Zespół z Bydgoszczy, który w Olsztynie bronił tytułu mistrzowskiego, w finale wygrał 3:0 z Rekordem Bielsko-Biała!
Tęcza SISU Bydgoszcz młodzieżowym mistrzem Polski do lat 17!
Na trzeciej pozycji uplasowała się drużyna FSA Kraków, która w meczu o brązowy medal wygrała 2:0 z UKS SMS Łódź.
Ćwierćfinały:
Targowianka Targówek – Tęcza Bydgoszcz 0:2
FSA Kraków – KKP Warszawa 3:0
Beniaminek Krosno – Rekord Bielsko-Biała 0:2
UKKS Katowice – UKS SMS Łódź 1:1 k. 4:5
Półfinały:
Tęcza Bydgoszcz – FSA Kraków 2:1
Rekord Bielsko-Biała – UKS SMS Łódź 2:0
Mecz o trzecie miejsce:
FSA Kraków – UKS SMS Łódź 2:0
Finał:
Tęcza Bydgoszcz – Rekord Bielsko-Biała 3:0
Polecamy
-
Ekstraliga12.06.26Lech Poznań UAM zabezpiecza przyszłość. Monika Poniedziałek podpisała nowy kontrakt
Wiktoria Węgrzyn
-
Mistrzostwa Europy U-1912.06.26Korzystne losowanie dla Polek U-19. Grecja, Słowacja i Kosowo na drodze do EURO
Milena Romanowska
-
Anglia12.06.26Bethany Mead ma nowy klub
Milena Romanowska
-
Newsy12.06.26Reprezentacja Polski do lat 17 poznała rywalki w eliminacjach EURO 2027
Milena Romanowska


