fbpx

Transferowa ofensywa Śląska trwa w najlepsze!

Siódmy zespół minionego sezonu Orlen Ekstraligi, WKS Śląsk Wrocław, podtrzymuje swoją bardzo wysoką aktywność w tym okienku transferowym! Kolejną zawodniczką, która związała się ze Śląskiem jest Paulina Guzik.

Dokonywane w letniej przerwie transfery świadczą bardzo wyraźnie o wysokich ambicjach działaczy WKS Śląska Wrocław przed zbliżającym się nowym sezonem Orlen Ekstraligi. Można śmiało pokusić się o stwierdzenie, że zajęte w sezonie 2023/2024 siódme miejsce było poniżej możliwości tej drużyny. Jak widać po dokonywanych ruchach transferowych, było też poniżej oczekiwań klubowych działaczy, ich ambicje sięgają wyżej, być może nawet ligowego podium.

Kolejną bardzo wartościową zawodniczką, która wzbogaciła kadrę WKS Śląska Wrocław jest Paulina Guzik, zawodniczka związana do tej pory z KS Uniwersytetem Jagiellońskim. To drugi transfer na linii Kraków – Wrocław w tym okienku transferowym, do stolicy Dolnego Śląska zawitała przed kilkoma dniami Karolina Gec. Pozyskanie tak utalentowanej piłkarki jak Paulina Guzik, reprezentantki Polski, jest świetnym ruchem transferowym ekipy z Wrocławia. W przyszłym sezonie walka o czołowe lokaty zapowiada się naprawdę pasjonująco!

Tuż po parafowaniu umowy, takiej oto wypowiedzi klubowym mediom WKS Śląska Wrocław udzieliła Paulina Guzik: „Odezwał się do mnie trener Jagieła, zaprezentował projekt „Śląsk Wrocław”, powiedział, że widzi mnie w tej drużynie. Widzę szansę rozwoju w tym miejscu, dlatego zdecydowałam się na ofertę Śląska. Cele drużynowe to zajęcie jak najwyższego miejsca, choć nie ukrywam, że celujemy w podium. A indywidualnie? Po prostu zaprezentować się jak najlepiej i pomóc drużynie”.

Other Articles

EkstraligaNewsyPolska

Leave a Reply