fbpx

Trzeci transfer Medyka Konin!

Medyk Konin aktywnie działa w letnim okienku na rynku transferowym. Wicemistrzynie Polski oprócz zakontraktowania dwóch byłych piłkarek AZS PWSZ Wałbrzych – Klaudii Fabovej i Jagody Sapor sprowadziły także piłkarkę Pragi Warszawa, Klaudię Dymińską.

23-letnia ofensywnie usposobiona pomocniczka w minionym sezonie na pierwszoligowych boiskach strzeliła 8 bramek w 10 meczach. W zespole ze stolicy miała okazję nosić opaskę kapitańską. „Bulwa” od lat występuje także w rozgrywkach futsalowych. W ostatnim sezonie strzeliła 5 goli dla AZS SGGW, z którym doszła do ćwierćfinału Ekstraligi.

Pozyskanie Dymińskiej potwierdził w rozmowie z TVP Poznań Roman Jaszczak – To niezwykle ambitna dziewczyna, która ma wiele do udowodnienia – scharakteryzował najnowszy nabytek Medyka trener i prezes wicemistrzyń Polski.

Koniński klub nie ogłosił jeszcze oficjalnie podpisania kontraktu z 23-latką, lecz widzimy już, że piłkarka wybiegła w podstawowym składzie ekipy z Wielkopolski na dzisiejszy sparing ze Sportisem KKP Bydgoszcz.

 

fot. Marcin Selerski

Other Articles

EkstraligaNewsyPolska
EkstraligaI ligaNewsyPolska

Leave a Reply