U-17: Polki wygrywają na początek eliminacji!

Reprezentacja Polski U-17 prowadzona przez Marcina Kasprowicza w pierwszym spotkaniu eliminacji do mistrzostw Europy pokonała Estonię 2:0.

Polki, które o awans do turnieju finałowego walczą w Rumunii w pierwszym spotkaniu pokonały Estonki 2:0 po dwóch bramkach występującej w Górniku Łęczna Anny Gliszczyńskiej. Biało-Czerwone wyszły na prowadzenie w osiemnastej minucie spotkania, a w doliczonym czasie gry pierwszej połowy wynik podwyższyła wychowanka AP Ostróda Gliszczyńska. W drugiej części spotkania żadna z drużyn nie zdobyła bramki i to Biało-Czerwone mogły świętować zdobycie kompletu punktów.

Drugie spotkanie w ramach eliminacji Polki rozegrają 11 marca o godzinie 16:00 z gospodyniami turnieju Rumunkami.