Udany debiut Natalii Wróbel w nowych barwach

Natalia Wróbel kilkanaście dni temu oficjalnie dołączyła do duńskiego Brøndby IF. Młoda Polka ma już za sobą debiut w nowych barwach, który okrasiła asystą w wygranym 3:1 starciu z B.93.

1-krotna reprezentantka naszego kraju sparing z niżej notowanym duńskim klubem rozpoczęła w podstawowym składzie. Zespół 18-latki objął prowadzenie już w 7. minucie po trafieniu Louise Winter. Dziesięć minut później piłkarki z północnej części Kopenhagi odpowiedziały, wykorzystując złe ustawienie defensywy Brøndby. Remis utrzymał się do 32. minuty. Wówczas Natalia Wróbel dośrodkowała do Beatrice Persson i szwedzka napastniczka przywróciła podopieczne Pera Nielsena na prowadzenie. Utalentowana Polka miała zresztą szansę, by również wpisać się na listę strzelczyń. W końcówce pierwszej połowy na przeszkodzie Wróbel stanął jednak słupek.

W drugiej połowie przewaga faworytek została potwierdzona jeszcze jedną zdobytą bramką. Jej autorką została Mathilde Gaarn Hansen, która tak jak Natalia Wróbel trafiła do Brøndby w trwającym okienku i dla niej również był to nieoficjalny debiut.