W zaległym spotkaniu lider wywozi trzy punkty z Olsztyna

W zaległym spotkaniu 11.kolejki I ligi Stomilanki Olsztyn przegrały 1:3 z liderem tabeli SWD Wodzisławem Śląskim.

Spotkanie, które miało zostać rozegrane w listopadzie zostało przesunięte na 1 grudnia z powodu zagrożenia epidemiologicznego jednak ponownie zostało odwołane, a zespoły zmierzyły się dopiero 25 marca na boisku w Iławie.

Przyjezdne na prowadzenie wyszły w trzynastej minucie spotkania po uderzeniu Julii Piętakiewicz. Radość Wodzisławianek nie trwała zbyt długo, bo cztery minuty później do wyrównania doprowadziła Kristýna Siváková. Znakomicie drugą cześć spotkania rozpoczął zespół z południa Polski, który po raz drugi wyszedł na prowadzenie i swoją drugą bramkę w spotkaniu zdobyła Piętakiewicz. Wynik spotkania w doliczonym czasie gry ustaliła Roksana Gulec.