Rolnik nie składa broni w walce o FF

Udanie za porażkę w Krakowie odpowiedziały zawodniczki Rolnika. W miniony weekend podejmowały Respekt Myślenice i nie pozostawiły rywalkom złudzeń.

W pierwszej połowie widzieliśmy tylko jedną bramkę, a jej autorką była Kinga Ejzel, która wykończyła akcję całego zespołu. W 17 minucie Respekt miał okazję na wyrównanie w postaci krótkiego rzutu karnego, lecz Andżelika Dąbek świetnie wyczuła zamiary rywalki i obroniła jej strzał.

W drugiej połowie podopieczne Stanisława Dyi rzuciły się do ataków. W 31 minucie Aneta Langosz podwyższa rezultat na 2:0. Rywalki odpowiadają trzy minuty później a autorką trafienia była Maria Dziadkowiec. Rolnik wrzucił wyższy bieg, czego efektem kolejne trafienia Ejzel i Langosz. Wynik na 5:1 ustaliła Natalia Krawczyk, po świetnym dryblingu i uwolnieniu się spod opieki obrończyni.