[WIDEO] Ewelina Kamczyk z golem w lidze francuskiej

Ewelina Kamczyk strzeliła gola dla Fleury 91 w wygranym 3:1 spotkaniu z Le Havre rozegranym w ramach 21. kolejki francuskiej ekstraklasy. Dla 28-letniej pomocniczki było to ósme ligowe trafienie w sezonie.

Drużyna reprezentantki Polski objęła prowadzenie w dziesiątej minucie spotkania po golu pochodzącej z Haiti Batcheba Louis. Przed przerwą gospodynie doprowadziły do wyrównania po golu Mickaelli Cardi. Od 51. minuty miejscowe musiały sobie radzić bez Christy Gavory, która otrzymała czerwoną kartkę. Fleury wykorzystało grę w przewadze dziesięć minuty później po golu Eweliny Kamczyk. Wynik meczu w 67. minucie ustaliła Rosemonde Kouassi.

Ewelina Kamczyk na boisku przebywała do 78. minuty, gdy została zmieniona przez Evelyn Badu. W zespole Fleury w doliczonym czasie gry na boisku pojawiła się Dominika Kopińska, a w 92. minucie boisko opuściła Dominika Grabowska.