[WIDEO] Gol Dominiki Grabowskiej, asysta Eweliny Kamczyk!

Fleury 91 pokonało Paris FC 2:1 w meczu osiemnastej kolejki francuskiej ekstraklasy. Gola dla zwycięskiej ekipy zanotowała Dominika Grabowska, a Ewelina Kamczyk asystowała przy golu Charlotte Fernandes.

Reprezentantka Polski otworzyła wynik spotkania, gdy wykorzystała błąd jednej z zawodniczek rywalek i przejęła piłkę i znalazła się w sytuacji sam na sam z Chiamaka Nnadozie, którą pokonała płaskim strzałem po ziemi. W drugiej części spotkania gospodynie podwyższyły prowadzenie po trafieniu Charlotte Fernandes,a kluczowe podanie przy trafieniu Francuzki zanotowała Ewelina Kamczyk. Paris FC odpowiedział golem Kessya Bussy w siedemdziesiątej drugiej minucie. Od 77. minuty Fleury musiało sobie radzić w osłabieniu po tym jak czerwoną kartkę otrzymała Mariam Diakite.

Dominika Grabowska, która zdobyła w tym sezonie pięć ligowych goli, rozegrała całe spotkanie, a Ewelina Kamczyk została zmieniona w dziewięćdziesiątej minucie przez Bernadette Ngaseh Mbele.

Fleury po 18. kolejkach plasuje się na czwartym miejscu w tabeli.