[WIDEO] Gol Eweliny Kamczyk w “polskim” meczu

Ewelina Kamczyk zdobyła gola dla Fleury 91 w meczu ósmej kolejki francuskiej ekstraklasy w przegranym 1:2 meczu przeciwko PSG. Dla Eweliny Kamczyk było to czwarte ligowe trafienie w sezonie.

Kamczyk wyszła w podstawowym składzie swojego zespołu, a w bramce PSG zobaczyliśmy Katarzynę Kiedrzynek. Wicemistrzynie Francji wyszły na prowadzenie w trzynastej minucie po golu Marie-Antoinette Katoto. Fleury odpowiedziało jeszcze przed przerwą, gdy otrzymała podanie z prawej strony boiska od Rosemonde Kouassi i uderzeniem bez przyjęcia pokonała Kiedrzynek. PSG zwycięstwo zapewniło sobie w ósmej minucie doliczonego czasu gry po tym jak Jackie Groenen uderzenie z pola karnego pokonała Chloe N’Gazi.

Ewelina Kamczyk na boisku przebywała do 80. minuty, gdy zmieniła ją Tianna Harris. W barwach Fleury wystąpiła Dominika Grabowska, która w 65. minucie zmieniła Batcheba Louis. Całe spotkanie na ławce rezerwowych przyjezdnych spędziła Dominika Kopińska.

Po ośmiu kolejkach Fleury plasuje się na czwartym miejscu w tabeli z dorobkiem 13 punktów na koncie. PSG, które rozegrało dotychczas sześć spotkań, zajmuje trzecie miejsce z 15 punktami na koncie.