[WIDEO] Gol i asysta Ewy Pajor!

Ewa Pajor zdobyła bramkę i zaliczyła asystę przy bramce Fenny Kalman w wygranym przez VfL Wolfsburg 2:0 spotkaniu ósmej kolejki niemieckiej ekstraklasy z MSV Duisburg.

Gospodynie wyszły na prowadzenie w siódmej minucie spotkaniu po golu reprezentantki Holandii Fenny Kalmal, a asystę przy golu zanotowała Ewa Pajor. Reprezentantka Polski ustaliła wynik meczu przed przerwą, gdy strzałem głową pokonała Ene Mahmutović.

Dla Ewy Pajor było to piąte ligowe trafienie w sezonie. VfL Wolfsburg po ośmiu kolejkach z 19 punktami na koncie zajmuje pierwsze miejsce w ligowej tabeli.